Јелена Спенџарска во уште едно свадбарско издание

Познатата водителка на Канал 5 телевизија Јелена Спенџарска викендов беше гостинка на една свадба во Струмица. Таа за оваа пригода избра мал црн фустан зачинет со детали од тил и интересен цветен дезен на предниот дел, а целата комбинација ја подигна со елегантни црни сандали со високи блок потпетици.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Јелена?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?