Неверојатна трансформација на Нермин од серијата Добриот домаќин

Познатата турска актерка Еврим Доган која што ја глуми лудата Нермин од серијата „Добриот домаќин“ која се емитува на телевизија Сител изгледа сосема различно во реалноста. Разгалената богаташка во нејзиниот приватен живот има црна, а не руса коса, и важи за една од најпознатите театарски актерки во Турција. 

Нејзиниот стил е многу поразличен од оној со кој што ја гледаме во серијата, а тоа можете да го забележите и од фотографиите што следуваат.

 

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?