И Бали бег скокна во тавче!

Најубавиот турски актер Бурак Озчивит, попознат како Бали бег и актерката и манекенка Фахрије Евџен се венчаа на 29 јули 2017 година, но реакциите од нивните фанови се уште не стивнуваат. Нивната романтична церемонија и преубава цветна декорација ги мами воздишките на интернет, но она што најмногу привлекува внимание се младенците. Прекрасната Фахрије во раскошниот фустан изгледаше како принцеза од бајките, додека Бали бег во елегантниот костум по кој знае кој пат ја одбрани титулата најшармантниот турски актер.

Но, она што посебно ги воодушеви и ги освои срцата на дамите на Интернет се необичните папучи со крзно кои што ги носеше невестата и на кои се напишани иницијалните на младенците.

Погледнете ги видеатаи сликите од венчавкатаОстанатите фотографии можете да ги видите на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?