Познатата Фолк дива се појави во емисијата AmiG Show каде во една игра во која што учествуваше мораше искрено да одговори на сите прашања.

Едно од нив се однесуваше на нејзиното прво интимно искуство со спротивниот пол. Таа прво истакна дека не може да зборува за губењето невиност бидејќи знае дека ја слушаат децата, но сепак на крајот попушти. „На 18 и пол години. Но тоа и пол е многу важно!“ се пошегува таа а потоа додаде и во какво сеќавање и остана таквото искуство.

„Од оваа дистанца се станува убаво!“

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?