Познатата балканска пророчка Клеопатра пред да почне да им ја претскажува иднината на луѓето на просторите на поранешна Југославија беше пејачка и настапуваше како Душица Илиќ.

„Јас сум пејачка која ја возбуди, како што велат луѓето, целата југословенска јавноста, иако не гледам зошто, јас тоа не го забележувам. Луѓето ме сакаат, ме баераат, особено приватните угостители“, вели Клеопатра на почетокот на видеото што следува. Душица, односно Клеоптара зборува и за сексот, кажувајќи дека го обожава, но и дека е невина (?!) како и дека ја привлекуваат феминизирани мажи кои може да ги тепа, но и демонстрираше како се користи дезодоранс. Па, отворете го видеото и погледнете како изгледаше кралицата на балканските пророчици пред да го замени микрофонот со кристална кугла  >>>barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?