ban2

Момчето на Анѓелка, некогаш и сега!

Познатиот српски актер Андрија Милошевиќ неодамна на социјалните мрежи сподели фотографија од младоста, поточно од периодот кога беше средношколец. Неговите обожаватели коментираа дека изгледа симпатично, а тоа го поттикна да објави уште една фотографија.

Овој пат станува збор за фотографија од факултетските денови на која Андрија изгледа многу послабо, има долга коса, но и мустаќи.

„Кога другарите од младоста ќе те потсетат на факултетските денови“ – воодушевено коментираше Андрија под фотографијата.

Kada te drugovi iz mladosti podsjete na fakultetske dane !

A post shared by Andrija Milošević (@andrijamilosevic_official) on

Па, дали би го препознале на оваа слика?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?