Погледнете како изгледа Ѓулсерен од Парампарче во приватниот живот.

Познатата турска актерка Нургул Јесличај која во хит серијата „Парампарче“ ја игра сиромашната самохрана мајка Ѓулсерен чие бебе е заменето во болница изгледа фантастично и во приватниот живот. Како една од главните актерки во серијата Ѓулсерен многу набрзо стана вистинска миленичка на гледачите секаде каде што се гледа серијата. Таа и во приватниот живот изгледа атрактивно, а медиумите со право ја нарекуваат турската Моника Белучи. Во продолжение погледнете неколку провокативни фотографии од оваа турска убавица кај која и Бог се заборавил кога ја дарувал со нејзината природна убавина.

Ергенот Oмер објави селфи на Инстаграм на кое позира со неговата најголема љубов >>

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?