Нови драматични моменти ќе се случат во хит серијата „Парампарче“ кои верните гледачи не можат ни да ги претпостават.

На една фан страница на хит серијата Парампарче на Фејсбук беше споделено видео најава за она што ќе следи во третата и последна сезона. Имано Хазал ќе сака да се омажи со момче кое Џихан и Дилара нема да сакаат да го прифатат за нивен зет, а Дилара ќе биде посебно одлучна во својата одлука и постапка. Тие нема да дозволат Хазал да стапи во брак, но таа сепак ќе облече венчаница и ќе му каже „Да“ на саканиот, но во тој момент ќе се случи нешто потполно неочекувано и шокантно. Погледнете за што станува збор:

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?