Две близначки и една нивна братучетка направија хаос во шоуто

Две близначки ги воодушевија сите со нивниот настап во музичкото шоу „Јас имам талент“. Прва на сцената се појави Манја Киурски која со своето пеење ги остави без здив како жирито така и публиката, а потоа на сцената се појави и Наџа, која исто така беше фантастична.


„Јас на моменти, кога ќе ги затворам очите, имав впечаток дека ми пее црнкиња. Не знам што се случува, волуменот на гласот, бојата, техниката, однесувањето, ти имаш се“, беше коментарот на пејачката Ана Николиќ за Наџа.

На крајот настапи и нивната братучетка, Анастазија Коблахер, која исто така имаше импресивен настап. Погледнете го настапот на Анастазија.

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?