Кајли обожава да носи парчиња од нејзината постара сестра Клои

Кајли Џенер преку Инстаграм и се заблагодари на нејзината постара сестра, Клои Кардашијан (32) што и дозволи да го позајми овој пар дизајнерски високи чизми. 19 годишната риалити ѕвезда на социјалните мрежи објави фотографија на која се гледа како го фура провокативниот модел со леопард дезен со кој дополнително ги истакна нејзините убави нозе.

„Да имате постари сестри кои сакаат да споделуваат со тебе е благослов“ напиша Кајли под фотографијата на која ги покажува нозете во нејзиното Ферари украсено со црвено-портокалова кожа. Таа иако е млада претприемачка и богата риалити ѕвезда којашто може да си дозволи што и да посака, не крие дека и преставува вистинско задоволство што го има плакарите на сестрите Кардашијан на располагање. Ова особено важи за Клои која има фасцинантна колекција со високи потпетици и која го носи исто бројче како неа.

Градниците дефинитивно се аут – погледнете ја новата секси кампања на сестрите Џенер >>

Па, кое е вашето мислење за стилот на оваа девојка?

 

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?