Ѕвездата на британското реално шоу „Големиот брат“ ги шокираше сите кога се појави во оваа крајно непристојно издание.

Имено, Лиса Еплтон за дочек на Нова година се појави во црн проѕирен фустан од тантела кој го носеше без градник така што во преден план беа нејзините голи гради. Но оваа дама ги изненади сите и кога го сврти грбот – провокативниот фустан во задниот дел потсетува на корсет, односно низ целата должина се шнира, па на делови каде нема тантела јасно се гледа нејзиниот задник бидејќи и гаќичките што ги носи се проѕирни.

Ова не е прв пат Лиса да ја шокира јавноста со својот моден избор, но дефинитивно ова е најлошата новогодишна комбинација што сме ја виделе досега.

Што мислите вие?

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?