FaceBook  Twitter  

Ѕвездата на британското реално шоу „Големиот брат“ ги шокираше сите кога се појави во оваа крајно непристојно издание.

Имено, Лиса Еплтон за дочек на Нова година се појави во црн проѕирен фустан од тантела кој го носеше без градник така што во преден план беа нејзините голи гради. Но оваа дама ги изненади сите и кога го сврти грбот – провокативниот фустан во задниот дел потсетува на корсет, односно низ целата должина се шнира, па на делови каде нема тантела јасно се гледа нејзиниот задник бидејќи и гаќичките што ги носи се проѕирни.

Ова не е прв пат Лиса да ја шокира јавноста со својот моден избор, но дефинитивно ова е најлошата новогодишна комбинација што сме ја виделе досега.

Што мислите вие?

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...