FaceBook  Twitter  

Која е убавата девојка што ја глуми Катерина ...

Таа важи за една од најталентираните и најубавите млади актерки во Македонија, а нејзиното име е Наташа Петровиќ. Наташа во филмот ја глуми девојката на хрватскиот актер Ведран Живолиќ, кој го игра главниот лик Лазар. Режисер и сценарист на филмот е Светозар Ристовски, а покрај прекрасната Наташа и Ведран во филмот настапуваат и актерите Дејан Лилиќ, Горан Навојец, Александар Сано и Красимира Кузманова.

Инаку, Наташа во филмот ја глуми младата студентка по архитектура Катерина во чија прегратка ќе загине главниот јунак.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција . ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...