matte

Еве што се случува зад камерите во Парампарче

Погледнете како се забавуваат познатите турски актери додека ја снимаат хит серијата „Парампарче“ која се емитува на Сител ТВ.

 

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com