FaceBook  Twitter  

Еве што се случува зад камерите во Парампарче

Погледнете како се забавуваат познатите турски актери додека ја снимаат хит серијата „Парампарче“ која се емитува на Сител ТВ.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција . ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Новиот хотел „Сити 5“ се наоѓа спроти Католичката црква и новиот кружен тек. ...
Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...