FaceBook  Twitter  

Ѓулсерен си ја избричи главата.

Ѓулсерен од хит серијата која се дава на Сител ТВ, Парампарче, ја избричи главата за потребите на снимањето на новите епизоди од серијата. Погледнете како изгледа актерката без нејзината густа и виткана коса која и беше заштитен знак.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Хотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. ...
Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. ...