ban2

Ѓулсерен си ја избричи главата.

Ѓулсерен од хит серијата која се дава на Сител ТВ, Парампарче, ја избричи главата за потребите на снимањето на новите епизоди од серијата. Погледнете како изгледа актерката без нејзината густа и виткана коса која и беше заштитен знак.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?