FaceBook  Twitter  

Нов пресврт во хит серијата Парампарче

Милата Џансу ќе доживее несреќа и ќе се бори за животот. По несреќата ништо нема да биде исто. Таа ќе се промени многу и ќе украде бебе. Но што конкретно ќе се случи и каков ќе биде нејзиниот живот по несреќата, гледајте во новите епизоди кои се даваат на Сител ТВ.

Еве една фотографија од серијата.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...