FaceBook  Twitter  

Нов пресврт во хит серијата Парампарче

Милата Џансу ќе доживее несреќа и ќе се бори за животот. По несреќата ништо нема да биде исто. Таа ќе се промени многу и ќе украде бебе. Но што конкретно ќе се случи и каков ќе биде нејзиниот живот по несреќата, гледајте во новите епизоди кои се даваат на Сител ТВ.

Еве една фотографија од серијата.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...