Хеланките оваа сезона се во мода, а нашата најпозната водителка изгледа фантастично во нив па дури и кога ги носи во теретана.

Лила се прошета во црни хеланки и ни покажаа дека се уше е во топ форма. Таа ги носеше во комбинација со шик црвен џемпер, патики и коса врзана во пунџа.

Каква облека НЕ треба да носите на новогодишна забава >>

In this house, only hard work matters... #fitness #workhardplayharder #hostlife #shooting #lights #camera #action

A post shared by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on

Па, дали ви се допаѓа Лила во ова издание?

Погледнете како изгледа Хурем Султан во хеланки >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?