Секако дека во последно време и не ја гледаме баш во вакво провокативно изание, но претпоставуваме дека многумина од вас се уште добро ги помнат деновите кога сексапилот на оваа риба со полна пареа (турбо) чекореше по Балканот.

Read more...

Не знам за вас, но ние ќе ги прескокнеме сите негативни коментари во врска со девојчево и ќе преминеме на она главното.

Read more...

Северина на концертот во Франкфурт доби громогласен аплауз кога и затрепери гласот изведувајќи некои нејзини хитови, кои ја потсетија на таткото на нејзиното бебе.

Read more...

Кралицата на македонската поп музика, Калиопи Букле скоро 30 години е присутна и активна на македонската музичка сцена.

Read more...

Во компјутерот на трагично загинатиот Тоше Проески пронајдени се нови песни, а една од нив ќе можеме да ја слушнеме до крајот на декември.

Read more...

Досега многу пати се слушаше муабет како балканските ѕвезди ги копираат светските ѕвезди, но тие во последно време како да не се рамнодушни на тоа, па почнаа и тие да ги копираат овие нашиве.

Read more...

Според медиумите од соседството, Северина се наоѓа во очајна состојба, а нејзиното сталожено незаинтересирано однесување во јавноста, за сето она што и се случи во последно време, било само фол.

Read more...

Вчера на интернет се појавија нови фотографии од балканската фолк ѕвезда, Цеца Ражнатовиќ за кои најпрво се сметаше дека се дел од нејзиниот нов спот, но според официјалните вести не станува збор за тоа.

Read more...

Српскиот бизнисмен Милан Поповиќ, кој сега е само дел од минатото на Северина, беше петтиот маж во животoт на оваа позната хрватска дива со кој таа немаше среќа да застане пред олтарот.

Read more...

Српскиот весник Курир имаше кратко интервју со турската актерка Мерјем Узерли, во светот попозната како султанката Хурем.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?