matte

И додека еден просечен Балканец се смрзнува и нема со што да си го плати греењето, оваа фолк убавица неуморно ја покачува температурата преку Фејсбук, објавувајќи разголени фотографии.

Read more...

Ана Николиќ за новогодишното издание на Vip Room се појави во специјално издание – нејзиниот фустан беше толку отворен, што фалеа само уште неколку сантиметри и да го видиме и нејзиното папоче...

Read more...

Одсекогаш сме се прашувале зошто на нејзините концерти во првиот ред се само девојки?

Read more...

Јелена Карлеуша и нашата слатка Елена Ристеска непосредно пред нова година го сменија нивниот стајлинг.

Read more...

За време на настапот во шоуто „Првиот глас на Србија, српската пејачка Јелена Томашевиќ имаше една мала незгодна ситуација.

Read more...

Можеби припадниците на помладата генерација читатели не знаат точно која е оваа жена, но убедени сме дека само малкумина од нив никогаш НЕ слушнале барем за нејзиното име!

Read more...

Скоро да е невозможно да налетате на нашиот ’најпознат шоумен‘ кога не е ’дотеран‘ од глава до пети. Меѓутоа, повторно собра храброст да ја симне целата боја од лицето и се покаже на јавноса како навистина изгледа.

Read more...

Најочекуваниот албум на годината во регионот „Добродојдовте во клубот“ на Северина, ќе биде објавен во петок на 14.12 на пладне.

Read more...

Погледнете ја оваа слика од младоста на кралицата на турбо-фолк музиката, Светлана Цеца Раќнатовиќ, и кажете ни зарен не ве потсеќа на еден лик од турските серии? 

Read more...

Долга црна коса, премногу шминка, силикончиња, истакната задник, усни.. зарем оваа девојка навистина е во филм дека е Цеца?

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com