Од Даниел Кајмакоски, па се до Катарина Ивановска и Тамара Тодевска, погледнете што правеа нашите (кога мислиме на наши, мислиме на оние што ги сакаме!) ѕвезди и ѕвездички на социјалните мрежи минатата недела.

Read more...

Емина Јаховиќ секој вторник блеска пред камерите на „Икс фактор“ во прекрасни комбинации, и секогаш пред почетокот на емисијата објавува фотографија на социјалните мрежи за нејзините фанови да видат како е облечена.

Read more...

Досега сме имале можност да ја видиме Цеца во најразлични модни комбинации, но не се сеќаваме дали воопшто некогаш ја имаме видено со капа на главата.

Read more...

Поп пејачката Ана Николиќ објави провокативни фотографии на нејзиниот Инстаграм профил на кои таа носи проѕирна ноќница-фустан под кој јасно се гледа нејзината долна облека.

Read more...

Харис Ќато, пуленот на Емина Јаховиќ, кој го напушти шоуто „Икс фактор“ во последната лајв емисија, во интервју за српсиот портал „Курир“ изјави дека најмногу љубовни пораки на Фејсбук добива од Македонки.

Read more...

Откако Ана Грубин, водителката на Икс фактор изненади во последната лајв емисија со провокативната проѕирна и оскудна облека, многумина беа запрепастени, но имаше и позитивни коментари.

Read more...

Сузана Манчиќ на саемот за невестински фустани се облече како невеста, но нејзиниот фустан дефинтивно не беше соодветно избран за оваа пригода.

Read more...

Погледнете ја оваа интересна комбинација на младата македонска пејачка Зорица Блажева попозната по нејзиното уметничко име Зои Блаж.

Read more...

Каролина Гочева е дефинитивно една од најголемите ѕвезди во Македонија, а дека тоа е така покажува и фактот што билетите за нејзините концерти се скоро распродадени.

Read more...

Андријана Јаневска на нејзиниот Фејсбук профил објави статус кој е вреден за„ респект“ и затоа го пренесуваме во целост, надевајќи се дека што поголем дел од македонската публика ќе го прочита истиот.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?