Снежана Филиповиќ е новата маркетинг директорка на белградксиот фудбалски клуб Партизан. Таа на оваа позиција доаѓа на местото на досегашниот директор Владимир Јариќ.

Read more...

По успешната мини турнеја, секси мама Северина го започна својот заслужен годишен одмор во Falkensteiner Hotel & Spa Iadera во близина на Задар.

Read more...

Северина Вучковиќ на нејзиниот настап во „Top Hil“ во Будва се појави во фустан сличен на оној што го носеше Цеца, само неколку дена претходно, на истото место.

Read more...

Северина по породувањето се врати во полна форма, па во последно време се подобро и подобро и стојат секси и проѕирни маици.

Read more...

Светски познатиот блогер кој пишува за поп музиката и е еден од најпознатите селебрити блогери, Перез Хилтон, за новиот хит на Северина, Италијана, напиша одлична критика на неговиот блог.

Read more...

Цеца за месец дена ќе прави концерт во Скопје, а Северина за целото време ќе се гушка со Александарче, нејзиното бебенце – тоа е главната вест што се однесува до нас, тука, во Македонија и до овие две најголеми Балкански диви.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?