Атмосферата на еден неодамнешен настап на Светлана Ражнатовиќ Цеца достигна точка на вриење кога кралицата на турбо-фолк музиката се појави во проѕирно фустанче под кое и „ѕиркаа“ тангичките.

Read more...

Малата Анастасија повторно објави видео на кое што пее, само што овој пат станува збор за еден познат хит од Оливер Драгојевиќ.

Read more...

Турскиот актер Бурак Озчивит, попознат како Бали Бег од серијата Сулејман Величествениот, снимаше реклама во која што го „потврди“ неговиот вонсериски шарм по кој тој е познат меѓу жените ширум светот.

Read more...

Есма Реџепова на престојната Евровизија во Малме ќе пее на ромски јазик, a новата песна премиерно ќе биде прикажана вечерва во 19 часот во главното студио на МРТ.

Read more...

Северина на концертот во Белград ќе носи креации од познатиот белградски дизајнер со македонско потекло Марко Митановски.

Read more...

По повод Ден на жената во Турција беше направена кампања во која што учествуваа осум познати актерки од Турција, а меѓу нив и Нергузар Корел од Шехерзад и Нур фетахоглу од Сулејман Величествениот.

Read more...

Популарната пејачка гостуваше на розовата телевизија и зборуваше за нејзиниот приватен живот, за односот со мажите, за тоа дека ниту една 32 годишна жена нема ореол на главата и дека постојат тајни кои жените ни самите не си ги признаваат.

Read more...

Теодора Куниќ, постарата ќерка на Сузана Манчиќ, започна кариера во музичките води и го снимаше првиот видео спот за песната „Пола срце“.

Read more...

Згодната бугарска пејачка Галена ја крена публиката на нозете со нејзиниот секси настап на ТВ Планета.

Read more...

Вчера, во 20.45 часот на македонската телевизија започна шоуто Танц со ѕвездите.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?