Дали можете да препознаете за кој се работи? А доколку го замислете со брада, долга коса, уште едно 100-на и кусур килца плус и со џип или ровер, наместо со велосипед?

Read more...

Балканските медиуми, повикувајќи се на хрватскиот „Нови лист“ и српскиот „Курир“, пренесоа информација дека Северина во тајност го крстила својот син Александар во Католичка црква.

Read more...

Пред некое време го објавивме текстот „Мало сеќавање за големиот Тоше Проески“, во кој беа постирани скоро сите негови подобри песни. 

Read more...

Досега ви претставивме мноогу светски убавици, но редно е малку повеќе внимание да им обрнеме на нашите, чија страст и сексапил се вредни за муабет. Се согласувате, нели?!

Read more...

Светлана-Цеца Ражнатоиќ повторно пред судските органи во Србија!

Read more...

Вчера попладнето балканската кралица на трубо-фoлк музиката се врати од годинешниот одмор на Кипар во Белград.

Read more...

Македонскиот рапер Марко Маринковиќ, попознат како Слаткар е осуден на 1 година затвор или 3 години условна казна, доколку не го повтори истото дело за кое што е осуден.

Read more...

Пред некој ден додека бевме на ручек во еден ресторан, почнавме со муабет која од овие две пејачки е попопуларна во Македонија.

Read more...

{simplepopup }{/simplepopup}

13 слики, илјада зборови!

Read more...

Едната од нив сака да отвори училиште за старлети, додека другата, повеќе не е само старлета – таа стана и водителка!

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?