ban2

Српската поп ѕвезда Ана Николиќ доживеа непријатна ситуација во врска со нејзиниот последен хит кој премиерно беше изведен во супер финалето на Фарма 4 на розовата ТВ.

Read more...

Мики Секуловски во соработка со „Sky Eye Entertainment“ пред неколку дена ја промовираше новата песна „Заборави на мене“.

Read more...

Македонската Џенифер Лопез, Лила Филиповска, објави фотографија на која се гледа како таа се подготвува за излегување...

Read more...

Според српскиот Телеграф, Анастасија Ражнатовиќ која има само 15 години, ќе учествува во најпопуларното музичко шоу на Балканот „Икс фактор“. Шоуто ќе се одржи во октомври и ќе се прикажува на розовата телевизија.

Read more...

Можеби некои од нас не можат да ги поднесат овие високи температури, но тоа дефинитивно не важи за преубавата македонка со руско потекло Викторија Лоба.

Read more...

Ана Николиќ конечно го претстави нејзиниот нов видео запис за песната милон долари која што ја сними со Николија Јовановиќ, ќерката на Весна Змијанац.

Read more...

Јелена Карлеуша гостуваше во една српска телевизија и уште еднаш се обиде да објасни дека на нејзиниот концерт имало многу повеќе луѓе отколку што за тоа пишуваа медиумите.

Read more...

Младата македонска пејачка Зои Блаж едвај ги дочека жешките денови за да се соблече во црн костим за капење и да ужива на некоја плажа.

Read more...

Најпознатата македонска старлета и Плејбој зајчица, Александра Накова, денес е главна тема на српскиот портал Телеграф.

Read more...

Погледнете како изгледаше атрактивната хрватска дива Северина, на „after party“ во „Culture Club Revelin“, по нејзиниот концерт во Дубровник.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?