Фатиме Фетаи со нова шминка и фризура

Еден од најпознатите македонски стилисти Александар Дадар на социјалните мрежи сподели фотографија од специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи. Таа за новогодишната прослава на Специјалното јавно обвинителство реши својата убавина да ја препушти во рацете на познатиот шминкер, а резултатот ги воодушеви сите на социјалните мрежи.

Па, дали ви се допаѓа новиот изгледа на Фатиме?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?