Погледнете како изгледа предновогодишната атмосфера кај Јелена

Покрај домашните миленици кои и се качуваа на главата додека ја местеше елката, Јелена призна дека годинава се изнамачила и да ги најде скалите. Нејзината елка е висока 3.5 метри, па потполно ја разбираме поради овој проблем. Таа оваа година избра бели, светлосини и златни нијанси, а покрај лампионите тука се и сијаличките кои исто така допринесуваат домот на Јелена Карлеуша и Душан Тошиќ да изгледа елегантно и луксузно.

">December 23, 2017

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?