Ова младо русокосо момче ги спобудали девојките од целиот Балкан.

Во прашање е 19 годишниот Стефан Димитријевиќ познат како Леон. Тој на социјалната мрежа Инстаграм има речиси 100 илјади обожаватели, а покрај пеењето важи и за одличен танчар што можете да го видите од видеата и фотографиите што тој ги објавува на социјалните мрежи..

Негов идол е Здравко Чолиќ, а се прослави преку ноќ со појавувањето во спотот на Северина за песната „Хазардер“ по што следуваше и неговото учество во музичкото шоу „Твоето лице звучи познато“.

Па, погледнете ги неговите адути ...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?