Северина со папучи во есенско издание

Познатата хрватска пејачка на социјалните мрежи неодамна сподели фотографија на која позира во малку поинакво издание од оние на кои сме навикнати да ја гледаме. Ова пред се однесува на нејзините обувки, односно на папучите кои навистина се необичен моден додаток за овој период од годината. 

Но Севе како Севе се прошета во нејзиниот крзнен модел додека времето се уште го дозволуваше тоа, носејќи го со панталони и блуза кои потсетуваат на пижами и тренди мантил капут во зелена боја.

Па, што велите за ова необично издание на Северина?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?