Со своите беспрекорно издание ги плени погледите на сите

Таа е важи за една од омилените Македонки на социјалните мрежи, а според нејзината последна фотографија како да решила да го промени имиџот. Нејзината благо виткана коса на која навикнавме таа овој пат ја исправи, освежувајќи ја со прамени во светла нијанса, додека на лицето имаше децентна шминка и кармин во розова нијанса.

Па, што велите за ова издание на Ева?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?