Елена Велевска во три мошне интересни изданија

Елена Велевска постојано објавува фотографии на нејзините прифили на социјалните мрежи со кои покажува колку всушност изгледа секси и заводливо. Тоа можеме да го видиме и од овие нејзини изданија на кои познатата фолк-пејачка од Македонија и покрај тоа што е мајка на три деца (три пати браво за ова!) се уште изгледа како манекенка и важи за една од најзгодните пејачки на нашата естрада. Не ни верувате? Погледнете ...

Па, кое од овие три изданија на Елена ви се допаѓа најмногу?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?