Никој не остана рамнодушен на оваа јакна

Познатата фолк-пејачка Сека Алексиќ на Инстаграм објави фотографија од нејзиниот сопруг Вељко на која што носи мошне интересна јакна. Тој со ова парче ги освои симпатиите на нејзините обожаватели и обожавателки, но не беше мал бројот и на оние на кои ова издание воопшто не им се допадна. Имено според некои ваквата јакна не им стои убаво на мажите, а некои ги критикуваа и затоа што „фураат“ вистинско крзно.

Како и да, ние признаваме дека Вељко по малку не потсетува на главниот актер од популарната холивудска серија „Игра на тронови“ и покрај тоа што времето на Балканот се уште не е студено како она во Винтерфел.

Што мислите вие? Hot or not?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?