Елена работи со полна пареа

Од настапот на „Роса фест“, се до промоција на новиот спот за песната „Срце бакшиш ќе ти дадам“ и учество во разно-разни новогодишни емисии, најпознатата фолк-пејачка од Македонија периодов е поприлично зафатена. Но и покрај обврските наоѓа време и за своите фанови на Инстаграм каде сподели видео на кое носи ултра краток фустан зачинет со светки и шик сандали со кои дополнително ги истакна нејзините витки нозе.

Па што велите за ова секси издание на Елена?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?