Секој нејзин потег јавноста будно го следи

И покрај тоа што црната коса и црвениот кармин и се заштитен знак, и навистина ретко можеме да ја видиме во поинакво издание, мораме да признаеме дека во секоја пригода изгледа различно и се поубаво и поубаво. Секогаш отмена, посебна, со самодоверба која зрачи од секој милиметар на нејзиното тело, и оној посебен шарм на кој не можете да останете рамнодушни кога пред вас имате атрактивна смела жена. Да, таа нема проблем за момент да се претвори во фатална жена, а веќе во следниот да биде вистински професионалец во она што го работи, не оставајќи простор за тривијалности и дилетантизам. Самиот факт е дека е мајка на две деца, но и жена која не се плаши да застане да се бори против корупцијата и неправдата, ни дава за право да кажеме дека Фатиме е Македонка за пример. Вистинска дама!

Што мислите вие?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?