Со своите беспрекорно издание ги плени погледите на сите

Таа е важи за една од омилените Македонки на социјалните мрежи, а според нејзината последна фотографија како да решила да го промени имиџот. Нејзината благо виткана коса на која навикнавме таа овој пат ја исправи, освежувајќи ја со прамени во светла нијанса, додека на лицето имаше децентна шминка и кармин во нежна розова нијанса. Облечена во тесни сиви фармерки, бела маица и црна јакна Ева се пофали со својата витка линија, но и ни покажа дека изгледа атрактивно и во кежуал парчиња, заокружувајќи ја целата комбинација со тренди црна марама и нејзиниот заводилив поглед.

Па, што велите за ова издание на Ева?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?