Српската пејачка Ана Бебиќ, на која се сеќаваме по учеството во музичкото шоу „Операција триумф“ пред само неколку недели објави фотографија дека се верила со своето момче Иван Голиќ . А тие вчера ја крунисаа својата љубов.

Ana Bebic

Пејачката вчера од свадбената прослава објави неколку фотографии на социјалните мрежи, а наскоро ќе стане и  мајка на своето прво дете.

ana bebic 1

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?