Изминатиов период нашата позната пејачка Елена Ристеска  предизвика бура со нејзината последна песна „Текила и лимон“.

Elena Risteska

Но, сега Елена е активно посветена на снимањето нови фотосесии, кои една по една ги објавува на социјалните мрежи и ги радува своите фанови и обожаватели.

Додека го очекуваме нејзиниот нов сингл, може да уживаме во фотографиите кои ги споделува на социјалните мрежи. А во последната од нив изгледа премногу заводливо со нејзиниот мејк-ап зад кои се потпишува нејзиниот долгогодишен соработник стилистот Даниел Николовски. Нема девојка која не би посакала ваква шминка.

elenar1

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?