Една од нашите најпознати пејачки Тамара Тодевска е доста активна на социјалните мрежи.

tamara

Речиси и да нема ден таа да не сподели нешто од своето секојдневие. Па така овој пат на социјалната мрежа „Инстаграм“ таа објави фотографија на која ја означи Мадона.


Всушност станува збор за фотогафија со нејзината постара сестра Тијана Дапчевиќ , преправена во Мадона, која во последната емисија на шоуто Твоето лице звучи познато ја видовме како ја  отпеа песната „Who do you think you are?“ облечена речиси идентично како Мадона на спотот.

tamara1

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?