Еден од најпознатите актери во нашава земја, Сашко Коцев инспириран од сите оние групи на социјалните мрежи со чудни прашања каде мајките си ги споделуваат проблемите и си даваат совети за своите деца.

sasko kocev

Токму таков пост на социјалната мрежа Фејсбук сподели и Сашко.

sasko


Актерот, демек збунет, бара помош како да го дешифрира гугањето на бебето. Статусот само за 20 минути има повеќе од 500 лајкови и многу коментари.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?