Светските јавни личности ги разубавуваат фотографиите што ги ставаат на своите социјални мрежи, користат бројни филтри и фотошоп, а исклучок се разбира не се ниту Балканските.

karlesua

Па така секојдневно сме навикнати да гледаме „совршено-нашминкани“ фтографии .
Во јавноста се појавија фотографии каде што Јелена Карлеуша прошета во мини здолниште, а она што беше најмногу впечатливо беше целулитот на нејзините нозе.

jelena1

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?