На синоќешната промоцијата на новиот албум н Дани Димитровска, за која уште долго ќе се зборува, присуствуваа голем број на пријатели, соработници, колеги, спортски работници и други.

danid

Меѓу присутните ги забележавме: Каролина Гочева, Столе Стоилов, Бобо Дајнерс, Панчо од ДНК, Билјана Дебарлиева, Тоше Гечески, Чедо Поповски, Сефер Цановски, Перо Камиказа, Вера од „Љубојна“, Ѓоко Таневски, заменикот министер за култура Владимир Лазовски, Иванна Хаџиевска, Ирена Спировска, Влатко Лозаноски, Елена Петреска, Наташа Малинкова, Теа Трајковска, Наум Петрески, момците од „Дрим-Тим“, претставници од „Танец“ , Љупчо Мирковски, „Суперхикс“, „Ноќните волци“, групата „Морал“, Влатко Илиевски и уште многу други успешни и урбани лица.

Погледнете дел од фотографиите од вчерашната промоција

dani1

dani2

dani3

dani4


Со овој гала-прием познатата пејачка ги крена стандардите и даде пример како треба да изгледаат промоциите.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?