Долги години е една од највпечатливите телевизиски лица кај нас.

tatjana


Од Македонската радио телевизија, преку А1 до Канал 5… вестите речиси не можат да се замислат без да го видите нејзиниот лик и да го слушнете нејзиниот глас. Татјана Стојановска македонската јавност ја запозна како манекенка и мисица. Таа денови го прослави својот роденден во домашна атмосфера и сподели семејна фотографија од  прославата на роденденот.

tatjana1

Во домашна атмосфера, со торта во форма на срце,  со својот син и родителите, познатата презентерка ја дувна роденденската свеќичка.

tatjana2


Бидејќи жените не се прашуваат за години, ќе оставиме сами да дознате колку години наполни ТВ презентерката.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?