Јелена Карлеуша важи за најпозната модна икона на Балканот

Некои парчиња од нејзините плакари вредат вистинско богатство, па не е ни чудо што со нејзините комбинации предизвикува внимание каде и да се појави. За тоа зборува и страната која што од неодамна се појави на Инстаграм, а на која има слики од пејачката со цени на моделите што ги носи кои не ретко изнесуваат и по неколку просечни плати во Македонија.

Па, погледнете колку чинат некои од нејзините комбинации:

Фото: Инстаграм/ Принтскрин

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?