Наскоро и екранизација на песната со Саша Матиќ

Светлана Цеца Ражнатовиќ викендов настапуваше во Виена со познатиот пејач Саша Матиќ каде направија вистински спектакл пред 5000 луѓе. Многумина очекуваа дека нивната дуетска песна ќе ја доживее премиерата токму на овој концерт, но Саша и Цеца решија фановите да ги држат во неизвесност уште некое време.

Како во што подобро светло би ја претставиле песната, најголемата балканска ѕвезда и еден од најдобрите пејачи решија да снимаат и спот. За стајлингот на Цеца во овој спот ќе се погрижи тим од професионалци со чија помош таа ќе изгледа совршено. На социјалните мрежи се појави и едно видео на кое може да се види како Цеца ќе изгледа во спотот.

 

Radno i paradno!😂❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?