Јана Бурчевска се породи

Македонската претставничка на Евровизија стана мајка. Таа на полуфиналната вечер на Евровизија откри дека е бремена, а нејзиното момче тогаш ја побара за жена пред милионската публика. Нивната ќерка ќе се вика Дона.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?