Сашко Коцев пред неколку дена стана татко

Неговата сопруга Смиљана која што пред неколку години ја побара за жена на Златна Бубамара на популарноста, роди ќеркичка, а среќниот татко преку социјалните мрежи откри дека ќе се вика Јоана.

Па, нека е жива и здрава!

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?