Лила Филиповска ги изненади сите со овие фармерки

Тренд на кој не можеше да му одолее и една од нашите најпознати водителки. Таа со оваа фотографија на која позира во тесни скинати фармерки ни покажа дека може да носи буквално сê, но и дека во еден ваков пар фармерки изгледа крајно младешки, ноншалантно и тренди. Останатиот дел од нејзината модна комбинација е составен од парчиња во кои сме навикнати да ја гледаме – тренди џемпер, чантичка од Луј Витон и шик високи потпетици.

Па, дали ви се допаѓа ова „off-duty“ издание на Лила?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?