Таа повторно е во топ форма

Јелена Ѓоковиќ ја роди ќерката Тара на 2 септември, а ова е нејзината прва фотографија откако се породи. Таа се породи во Монте Карло, а како и пред три години кога го роди Стефан одлучи тоа да го направи во комплексот Грејс Кели, една од најценетите болници во Европа.

Еве како таа изгледа сега ...

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?