Северина Којиќ VS Кјара Ферагни

Една од најпознатите модни икони на Балканот потврди дека станува збор за еден од најголемите трендови за оваа есен. Тој веќе го преплави Инстаграм, а тоа е и најдобриот показател дека се работи за голем тренд. Имено, станува збор за кратки здолништа од винил кои ги симнаа од тронот кратките кожени здолништа, па и сите останати модели кои се наменети за постудените денови. Северина својот хит модел од „H&M“ го комбинираше со уште еден популарен тренд - хулахопки со дезен, токму како што тоа неодамна го направи и блогерката Кјара Ферагни.

Па која од овие девојки ви изгледа подобро во ова здолниште?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?