Еве зошто оваа девојка е една од најпознатите Македонки на Инстаграм

Ева Заева е една од најпознатите Македонки на социјалните мрежи, а кога се во прашање нејзините шминки и фризури дефинитивно е без конкуренција. Таа секогаш изгледа средено до максимум, а нејзините фотографии што ги објавува на Инстаграм претставуваат инспирација за многу девојки ширум земјава. Во продолжение погледнете некои од нејзините последни изданија кои можат да ви послужат како одлични предлози за вечерна или дневна фризура и шминка, па дури и за некои посебни пригоди кои ве очекуваат оваа есен.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?