Погледнете го ова тренди издание на Елена

Елена Петреска на нејзиниот профил на социјалната мрежа Фејсбук сподели одлична есенска комбинација. Црн фустан-блуза со кој во прден план ги стави нејзините убави нозе кои дополнително ги истакна со преубавите високи чизми од плиш, а целата комбинација ја зачини со тексасна „оверсајз“ јакна со која на целиот изглед му даде модерен изглед.

Па, големо БРАВО за ова издание на Елена!

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?