Еден од најубавите парови во Македонија

Љупка има две мали ќерки со претходниот сопруг со кој неодамна се раздели, а кој можевме да го видиме на нивните заеднички фотографии што ги објавуваше на нејзиниот профил на социјалните мрежи. Но откако се разделија Љупка ги избриша сите негови фотографии, а деновиве токму преку нејзиниот профил на Инстаграм објави и дека е во врска со убавиот кумановец Спејко кој во 2015 победи во шоуто Големиот брат.

Тие и двајцата се занимаваат со модно блогерство, а според фотографиите што ги објавуваат изгледаат мошне среќно и заљубено,

Па, им посакуваме долга и среќна врска ...

Фото: Инстаграм/ Принтскрин

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?