И додека некои од нас не можат да си дозволат ни фиќо, погледнете што вози најпознатата старлета на Балканот!

Атрактивната старлета Сораја Вучелиќ пред само неколку дена преживеа вистинска драма која на паркингот и беше запален автомобилот марка „масерати“. Но по се изгледа дека бринетата не очајува премногу заради тоа, бидејќи веднаш по инцидентот замина да се забавува со нејзината другарка Ана Кораќ која беше со неа во моментот кога непознато машко лице и го запали автомобилот. Но старлетата не губеше многу време, па само еден ден подоцна на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм се пофали со нов автомобил. 

Овој пат станува збор за бесно ламборџини во зелена боја.

Единствено што е непознато е дали Сораја самата си го купи или го доби како поклон од некој нејзин богат обожавател.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?