ban2

Романтично издание на познатата хрватска пејачка

Северина скапоцениот фустан од украинскиот бренд „Vita Kin“ го комбинираше со ултрависоки сандали од елитната париска модна куќа „Saint Laurent“. Станува збор за комбинација со која познатата хрватска пејачка неодамна се појави во Кавадарци, а целата комбинација ја заокружи со феноменална чанта од „Givenchy“ и црни тренди очила за сонце од „J-F Rey“. Инаку, престижната украинска модна куќа „Vita Kin“ инспирација за дизајнот и техниките на шиење и креирање на своите модели ги црпи од културите и традициите од целиот свет, а цената на нивните фустани најчесто се движи од 1500 до 2300 долари.

Па, дали ви се допаѓа Севе во ова издание?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?